Przegrana mimo dobrej gry!

Porażka młodzików. Niestety po bardzo dobrym meczu zespół naszych młodzików przegrał swój mecz 4:0 z zespołem Venus Nowice. Był to mecz walki, nasi zawodnicy udowodnili ze potrafią walczyć, stwarzać sytuacje i grać w piłkę, niestety wynik nie odzwierciedla przebiegu meczu jednak jest to dla naszych zawodników kolejna lekcja. W piłce wszystko jest możliwe. Nie poddajemy się przed nami jeszcze 5 kolejek ligowych zmagań,wiec walczymy do końca.

Graliśmy w składzie: Kewin Wieczorek, Krystian Jakubczyk, Czarek Krupa, Nadia Mierzwa, Kuba Zięba, Kuba Mleczko, Oliwier Kwit, Denis Ząbik, Adrian Nowicki, Michał Wlazło

Przegrana mimo dobrej gry!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Przewiń do góry