Mecenas Sportu 9

O PROGRAMIE "MECENAS SPORTU 9"

 

Założenia programu

Mecenas Sportu 9 to program, który ma na celu wspieranie i rozwój młodych sportowców zrzeszonych w ramach Uczniowskiego Klubu Sportowego „Dziewiątka”Aglomeracji Wałbrzyskiej. To doskonała platforma do wymiany doświadczeń, nawiązania kontaktów biznesowych oraz współpracy.

Wsparcie dla sportu

W dzisiejszych czasach sportowcy nie osiągają sukcesów samodzielnie. Stoi za nimi zespół specjalistów, który towarzyszy i współpracuje z zawodnikami na każdym etapie. Wszystko to wymaga finansowego wsparcia sponsorów. W programie Mecenas Sportu 9 dokładamy swoją cegiełkę do zwycięstw. Promujemy, zachęcamy społeczność lokalną do aktywności fizycznej, a także wspieramy w jej uprawianiu.

Wspieraj sportowców

Teraz dzięki programowi Mecenas Sportu 9 Twoja firma może przyłączyć się do aktywnego wspierania sportu Aglomeracji Wałbrzyskiej. Sięgaj po to co najlepsze nie tylko w biznesie! Sukcesy sportowców to wiele godzin spędzonych na treningach, nieustanne przebywanie poza domem i ciągłe podróżowanie. Jednak nie byłoby to możliwe, gdyby nie wysiłek i wsparcie całego zespołu ludzi, który za nimi stoi. To właśnie wspólna praca pomaga zdobywać i osiągać to, co wydaje się niemożliwe.

Nowoczesna firma, nowoczesne wsparcie

Chcemy wspólnie zbudować silną markę, w której skład wejdą tylko sprawdzone i uczciwe firmy obecne na rynku. Mecenas Sportu 9 to synonim solidności, rzetelności, dokładności oraz najwyższej jakości. Jeżeli te przymiotniki są bliskie Twoim ideom, którymi kierujesz się w biznesie, to powinieneś do nas dołączyć już dziś. Razem będziemy wspierać wałbrzyski sport młodzieżowy i dbać o jego rozwój.

Zaangażuj konsumentów

Pokaż swoim klientom, że za Twoimi działaniami stoją idee. Uświadom ich, że wybierając Twoje produkty i usługi mają realny wpływ na rozwój i promocję sportu. Zgłoś swoją chęć do dołączenia do naszego programu. Koszt przystąpienia jest niewielki, ale wszyscy razem możemy zrobić zdecydowanie więcej!

WSPIERAJ NASZE DZIAŁANIA ZA POMOCĄ CEGIEŁEK

Podobają Ci się nasze działania i chciałbyś wesprzeć nas w naszej misji? Od teraz możesz przekazać dowolną kwotę na rzecz naszej szkoły, która  zostanie wykorzystana na rozwój i edukację naszych młodych pilkarzy oraz realizacje założonych projektów społecznych.

Wpłat można dokonywać na poniższe konto bankowe. Dziękujemy za Twoje wsparcie!

mBank O/Wałbrzych 22 1140 2004 0000 3402 7686 1827

Sponsorzy

Partner techniczny

Partnerzy

Przewiń do góry