Porażka z AZS PWSZ Wałbrzych

Tradycyjnie w tym sezonie po wygranym meczu przyszedł czas na porażkę. W środowe popołudnie zmierzyliśmy się z zespołem AZS PWSZ Wałbrzych,zespół w całości złożony z dziewczynek. Skuteczność i ambicja po naszej stronie stała na bardzo niskim poziomie,w przeciwieństwie do naszych przeciwniczek. Dziewczyny pokazały naszym jak powinno się walczyć na boisku o każdą piłkę. Wynik zawodów 2:0 dla AZS.

Nie poddajemy się i trenujemy dalej, już w sobotę kolejny spotkanie z drużyną Venus Nowice.

Graliśmy w składzie: Kewin Wieczorek, Krystian Jakubczyk, Michał Naskręt, Michał Wlazło, Nadia Mierzwa, Kuba Mleczko, Kuba Zięba, Czarek Krupa, Denis Ząbik, Oliwier Kwit, Adrian Nowicki

Porażka z AZS PWSZ Wałbrzych

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Przewiń do góry