Nadrabiamy zaległości ⚽️

Nadrabiamy zaległości ⚽️

Od początku roku wiele się działo na początek zespół naszych orlików zmierzyła się w turnieju w Starych Bogaczowicach gdzie spisali się fenomenalnie 💪 zdobywając 16 bramek przy czym tracąc tylko 1 🥇. Następnie pojechaliśmy do Legnicy gdzie mieliśmy okazje pograć pod balonem w mocno obsadzonym turnieju naszymi rywalami były min. Akademie Miedzi Legnica i Chrobrego Głogów 😮 nasze chłopaki pokazały moc zdobywając mnóstwo goli i pokazując ze nie odstają poziomem od innych 👏
Natomiast drużyna naszych skrzacików miała okazje pierwszy raz pojechać na turniej poza granice naszego okręgu i wybrali się do Bolesławca na charytatywny turniej z okazji WOŚP ☺️ dużo gry zdobytych bramek, zdobyte nowe doświadczenie i przede wszystkim dobra zabawa ⚽️❤️
Na koniec znowu nasze orliki wybrały się do Kamiennej Góry gdzie w grupie nie przegrali żadnego meczu i nie stracili bramki niestety trochę pechowy półfinał w którym w ostatnich 30 sekundach tracimy bramkę 😢 i pozostaje nam walka o 3 miejsce w którym ulegamy drużynie Miedzi Legnica kończymy na 4 miejscu 👏

Dziękujemy wszystkim zespołom z którymi zmierzyliśmy się w tym czasie 🤝 a naszym zawodnikom gratulujemy postawy i zaangażowania na boisku pokazaliście moc dla nas jak zawsze jesteście 🔝

Nadrabiamy zaległości ⚽️
Przewiń do góry